Latest News

Ορισμοί Διαιτητών Α2 Ανδρών και Γυναικών, Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών.

Ορισμοί Διαιτητών Α2 Ανδρών και Γυναικών, Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών.

Η Κ.Ε.Δ./Ε.Ο.Κ. ανακοίνωσε  τους Διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 20ης και 21ης αγωνιστικής των Εθνικών κατηγοριών.

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 21 Μαρτίου

  • Μετς Α 17.00 Παγκράτι-ΟΦΗ Παντελίδης-Δαρλαμήτσος-Κοντίλης (Σταύρου)
  • Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ερμής Λαγκαδά Μακρής-Μαντήλας-Φάκαρος (Βιδάλης)
  • Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-Αετός Παφίλης-Τσιαπλής-Πιτσίλκας Μ (Κοκορδάτος)
  • Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Λαύριο Παναγιώτου-Τσούνας-Κωνσταντινόπουλος (Πετρόπουλος)
  • Π. Νικολαϊδης (κθ) 17.00 Εθνικός-Φίλιππος Βέρ. Τζαφλέρης-Μαλαμάς-Χαλαμπαλάκης (Ελευθεριάδης)
  • Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Καβάλα Μαγκλογιάννης-Βαρδάλος-Σκούτας (Γιοχαλής)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Γυναικών είναι:

Κυριακή 22 Μαρτίου

1ος Όμιλος

  • Ν. Αλικαρνασσού 12.00 Ηρόδοτος-Σπόρτιγκ Χουγιαζός – Χαϊνα (Σαϊτάκης)
  • Ν. Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Ίκαρος Καλ. Γιακείμη – Χρηστίδης Π. (Γολέγου)
  • Πετρούπολης 12.00 Άρης Πετρ.-Καλαμάτα 1980 Μαριγλή – Ροδίτης (Παπαδόπουλος Στ.)
  • Αγ. Δημητρίου Π. 12.00 Δάφνη Αγ. Δημ.-Κρόνος Αγ. Δημ. Κονταράτος – Γαρίνη (Παπαγιαννόπουλος)
  • Μ. Μερκούρη 12.30 Αρκάδι Ρεθ.-Π. Φάληρο Πετρόπουλος – Κουτσοδήμος (Ναλετάκης)

2ος Όμιλος

  • Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Σέρρες Σαρακενίδης – Χρυσάφης (Τοζακίδης)
  • Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Ασπίς 2001 Ξ. Λελούδας – Γεωργούλης (Βαφείδης)
  • ΕΑΚ Σταυρούπολης 14.00 Σταυρούπολη-Ν. Βότσης Παπαδόπουλος Χρ. – Τζιοπάνος Γ. (Καυχίτσας)
  • Νεάπολης Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρ.-Πυλαία Δολγυράς – Μαριτσιούδης (Βαρνάς)
  • ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Γιάννινα Λαδάς – Χατζημπαλίδης (Μηνοβγιούδης)
  • ΔΑΚ Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Τιτάνες Δράμας (Κωνσταντινίδου – Καρπάνος (Κανελλόπουλος)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 22 Μαρτίου

1ος Όμιλος

  • Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Περιστέρι-Ηράκλειο Ξάνθος-Ζαχαρης (Τσάμης)
  • Ν. Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Παπάγου Αποστολίδης-Ραχιώτης (Ευστρατίου)
  • Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-ΚΑΠ Παπαφωτίου-Κάρδαρης (Μουζάκης Στ.)
  • Υμηττού 17.00 Αμύντας-Φιλαθλητικός Παπαδόπουλος Θ-Ελευθεριάδης (Πετράκης)
  • Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Δούκας Αναγνώστου-Μπούκας (Σιώκας)
  • Π. Νικολαϊδης 17.00 Φάρος Κερ.-Κύμη Διαμαντής-Δημόπουλος (Μαυρουδής)
  • Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Χολαργός Θεοδωρόπουλος-Τσαχάκης (Ορφανός)

2ος Όμιλος

  • ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Ασπίς Ξ.  Φακίτσας-Καρακώστας (Παπαδόπουλος Ν)
  • Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Τιτάνες Παλ. Συμεωνίδης-Τζίμα (Βόντζας)
  • ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Φοίνικας Λάρ. Λόρτος-Τσοκόλης (Βάτσιος)
  • Καλαμαριάς 17.00 Αργοναύτης-Στρατώνι Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Αστρεινίδης)
  • Ν.Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Πευκ.-Ανατόλια Γερακίνης-Ξέρας (Θωμόπουλος)
  • ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Μαχητές Δόξα Πεύκ. Θεοδώρου-Μοσχοτόγλου (Τζιοπάνος)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 22 Μαρτίου

  • Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Απόλλων Αρχ. Κορ. Μαραμής-Σπυρόπουλος Σπ. (Παπαδόπουλος Γ)
  • Περάματος 17.00 ΓΣ Περάματος Ερμής-Έσπερος Βαλούρδος-Μπανασάκης (Κουλούρης)
  • Ερμιόνης 17.00 Κρανίδι-Προμηθέας Χαλ. Νάστος-Μαγκαφάς (Ζάρκος)
  • Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Ακάδημος Μπούσιας-Σταθόπουλος (Ζερδεβάς)
  • Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Νίκη Αμαρουσίου Λιότσος-Τζαμάκου (Ρόζης)
  • Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Μανδραϊκός Φραγκούλη-Πλιάκας (Δημητριάδης)
  • Β΄Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Πεντέλη Τσαρούχα-Πόντας (Παπαδόπουλος Κ)

2ος Όμιλος

Κυριακή 22 Μαρτίου

  • Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Κρόνος Αγ. Δημ. Διμπινούδης – Καλογερόπουλος Λ. (Φαλούκας)
  • Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Διαγόρας Δρυοπ. Παυλόπουλος – Χρηστίδης Ηλ. (Αλετρας)
  • Ζ. Αλεξάνδρου 16.00 Ιωνικός ΝΦ-Αρχάγγελος Ντάνος – Κοτσίρης (Λημνιάτης)
  • Μ. Μερκούρη 18.30 Ακαδημία-Ηρόδοτος Κώτσου – Χριστινάκης (Ναλετάκης Ι.)
  • Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Κάδμος Κυριακόπουλος – Σοφιανόπουλος (Παππάς)
  • Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Πεύκη (Πολυχρόνης – Τσολάκος (Μίχας)
  • Λίντο 17.30 Εργοτέλης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρακάσης – Κανελλόπουλος (τζωρτζάκης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 21 Μαρτίου

  • Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Αγρίνιο Κατωτικίδης – Παπανικολάου (Τεγα)

Κυριακή 22 Μαρτίου

  • ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Διόσκουροι Κοζ. Ευφραιμίδης – Ζιώγας (Πλεξίδας)
  • ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Καστοριά Τζιοπάνος – Αγραφιώτης (Καλοτσής)
  • ΔΑΚ Βόνιτσας 17.00 Βόνιτσα-Σιάτιστα Μηλαπίδης – Καλογερόπουλος Φ. (Μάρκου)
  • ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Μεταμόρφωση Β. Δεληγιαννίδης – Παπαδόπουλος Χαρ. (Μπαταούλα)
  • Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Πανεδεσσαϊκός Πετανίδου – Μπίκης (Τσούντσουρας Σπ.)
  • Ν. Ιωνίας Μαγν. (κθ) 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Αστακού Ταρενίδης Κ. – Μελανίδης (Μόρφη Γ.)

4ος Όμιλος

Κυριακή 22 Μαρτίου

  • Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ιωνικός Ιων. Φουτζήδας – Γαζέτας (Κιμιατζής)
  • Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Νεάπολη Δαμίγος – Μαραθιώτης (Φωτιάδης)
  • Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Μαντουλίδης Ρούκας – Δημαδής (Ασλανίδης)
  • Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Σταυρούπολη Παζόλης – Κέτουλας (Κυριακίδης)
  • ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-Τιτάνες Δράμας Τσούλης – Γρέκος (Γιαβρής)
  • Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ακτή Ζέφυρος Κατρακάρης – Μπακάλης (Δραγκιόγλου)

Related posts