Latest News

Ορισμοί Διαιτητών Α2 Ανδρών και Γυναικών, Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών.

Ορισμοί Διαιτητών Α2 Ανδρών και Γυναικών, Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών.

Η Κ.Ε.Δ./Ε.Ο.Κ. ανακοίνωσε  τους Διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 22ης 21ης και 23ης αγωνιστικής αντίστοιχα των Εθνικών κατηγοριών.

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Ανδρών, είναι:

Σάββατο 4 Απριλίου

  • Λιβαδειάς 16.30 Λιβαδειά-ΟΦΗ Καλδίρης-Θεοδωρόπουλος-Καλογερόπουλος Λ (Βασιλείου)
  • Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ερμής Λαγκαδά Τσούνας-Καρακάσης-Σοφιανόπουλος (Παπαδόπουλος Γ)
  • Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Αετός Σκούτας-Διμπινούδης-Αποστολίδης (Μουζάκης Στ.)
  • Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Φίλιππος Βέρ. Τσώνος Β-Τσαρούχα-Ραχιώτης (Γιαλικάρης)
  • Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Καβάλα Κωνσταντινόπουλος-Κοντίλης-Κυριακόπουλος (Μαυρουδής)
  • Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Εθνικός Ταρενίδης Στ.-Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης (Αστρεινίδης)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, είναι:

1ος Όμιλος

  • Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Καλ.-Σπόρτιγκ Λαζαρίδης-Κονταράτος (Μίχας)
  • Μ.Μερκούρη 12.00 Αρκάδι Ρεθ.-Καλαμάτα 1980 Μαραβέλιας-Αυγερινός (Τζωρτζάκης)
  • Ν. Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Κρόνος Αγ. Δημ. Καλαϊτζάκης-Σκαλτσής (Αλετράς)
  • Ν. Αλικαρνασσού 12.00 Ηρόδοτος-Μελίσσια Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Ευαγγελινός)
  • Αγ. Δημητρίου 12.00 Δάφνη Αγ. Δημ.-Π. Φάληρο Αντωνιάδης-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

2ος Όμιλος

  • Ευμοίρου 14.00 Ασπίς Ξ.-Σέρρες Λουλουδιάδης-Τζιοπάνος Γ (Σαλικίδης)
  • Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Πυλαία Σελεβός-Τσανακτσίδης (Λαδόπουλος)
  • Μίκρας 15.00 Άρης-Γιάννινα Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Αχταρίδης)
  • Νεάπολης Λάρ. 14.00 Ολύμπια Λάρ.-Τιτάνες Δρ. Κέτουλας-Δολγύρας (Βαρνάς)
  • ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.00 Απόλλων Καλ.-Σταυρούπολη Τσούλης-Καρκαλέτσης (Καυχίτσας)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 23ης αγωνιστική της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 5 Απριλίου

1ος Όμιλος

  • Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Περιστέρι-ΚΑΠ Θεονάς-Ζακεστίδης (Ευστρατίου)
  • Ν. Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Φιλαθλητικός Μπίκας-Κάρδαρης (Σιώκας)
  • Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ιωνικός Ν. Αναγνώστου-Πόντας (Ελευθεριάδης)
  • Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Παπάγου Παπαθανασίου-Αντωνίου (Παλάτος)
  • Π. Νικολαϊδης 12.30 Φάρος Κερ.-Ηράκλειο Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Ντάβαρης)
  • Δούκα 17.00 Δούκας-Μαρούσι Μηλαπίδης-Φραγκούλη (Λημνιάτης)
  • Χολαργού 17.00 Χολαργός-Κύμη Παγώνης-Ζαχαρής (Πετράκης)

2ος Όμιλος

  • ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Λάρισα Ο Φοίνιξ Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Τοζακίδης)
  • Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Προμηθέας Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μερτζάνης)
  • Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Πιερικός Αρχέλαος Δεληγιαννίδης-Φουτζήλας (Γκουρτζελίδης)
  • Καλαμαριάς 17.00 Αργοναύτης-Τιτάνες Παλαμά Παπαδόπουλος-Ελευθεριάδης (Φωτιάδης)
  • Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Πεύκ-Ασπίς Ξ. Σιμητόπουλος-Πετανίδου (Θωμόπουλος)
  • Ελ. Κορδελιού Παπ. 17.00 Αίας Ευόσμου-Στρατώνι Παπαγερίδης-Ντούρας (Κυμιατζής)
  • ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Π.-Ανατόλια Τσιρτσιμάλης-Τζιβελεκίδου (Σακελαρίου)

 

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

Κυριακή 5 Απριλίου

1ος Όμιλος

  • Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Προμηθέας Χαλ. Λιότσος-Ζιώγας (Ρόζης)
  • Περάματος 17.00 ΓΣ Περάματος Ερμής-Ακάδημος Σπυρόπουλος Α.-Ντάνος (Κουλούρης)
  • Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Κρανίδι Αντωνόπουλος-Τεφτίκης (Χασάπης)
  • Παναγούλας 13.00 Ζάκυνθος-Έσπερος Σιώκας-Στρέμπας (Κωστής)
  • Ν. Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Απόλλων Αρχ. Κορ. Κώτσου-Καρανικόλα (Παπαδόπουλος Στ.)
  • Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Νίκη Αμαρουσίου Παπαφωτίου-Μπούκας (Παπαδόπουλος Κ.)
  • Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Μανδραϊκός Γρίβα-Καλογερόπουλος Φ. (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος

  • Γ. Παπασιδέρης 14.00 Κορωπί-Αρχάγγελος Μαλαμάς-Μακρής (Δημητριάδης)
  • Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ηρόδοτος Φάκαρος-Τσακαλογιάννης (Φαλούκας)
  • Μ. Μερκούρη 17.00 Ακαδημία-Ιωνικός ΝΦ Χατζημάρκος-Μπανασάκης (Τζωρτζάκης)
  • Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Διαγόρας Δρ. Γιακείμη-Ορφανός Ι. (Πετρίδης)
  • Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημ. Τσάτσης-Τσαχάκης (Τσάμης)
  • Λίντο 14.30 Εργοτέλης-Κάδμος Μαραμής-Σπυρόπουλος Σπ. (Γιαννακουδάκης)
  • Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πεύκη Αναστασίου-Τσολάκος (Τζουβάρας)

3ος Όμιλος

  • ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Σιάτιστα Μαντήλας-Τζαμάκου (Κηπουρίδης)
  • ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη-Μεταμόρφωση Β. Σιταρίδης-Γρεκός (Μελανίδης)
  • Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Καστοριά Τζίμα-Τσοκόλης (Τέγα)
  • Ν. Ιωνία Μαγν. 17.00 Νίκη Βόλου-Αγρίνιο Μοσχοτόγλου-Αγραφιώτης (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

  • Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Μαντουλίδης Θεοδώρου-Μπίκης (Παραλικίδης)
  • Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Μακεδονικός Δημάδης-Μελανίδης (Μπαγκλατζής)
  • Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ιωνικός Ιων. Παργιανόπουλος-Πιτσίλκας Μ. (Τζιοπάνος)
  • ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερ.-Ελευθερούπολη Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χαρ. (Αναστασίου)
  • Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Σταυρούπολη Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης (Δραγκίογλου)
  • ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Τιτάνες Δρ. Ρούκας-Εκιζόγλου (Παπαδόπουλος Ν.)

Related posts