Latest News

Ορισμοί Διαιτητών Α1 Ανδρών, Α2 Ανδρών και Γυναικών, Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών.

Ορισμοί Διαιτητών Α1 Ανδρών, Α2 Ανδρών και Γυναικών, Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών.

Η Κ.Ε.Δ./Ε.Ο.Κ. ανακοίνωσε  τους Διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 5ης και 6ης αγωνιστικής αντίστοιχα των Εθνικών κατηγοριών.

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 7 Νοεμβρίου

  • ΚΓ Μ.Μερκούρη 17.00 Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ Σχινάς-Καρακατσούνης-Τσώνος Β (Μαχαιριανάκης)
  • Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Τρίκαλα Φούφης-Μπήτης-Παντελίδης (Παραλικίδης)
  • ΚΓ Ι.Ζηρίνης 17.00 Κηφισιά-Κόροιβος Κορομηλάς-Μητσόπουλος-Γκούμας (Ορφανός)
  • ΟΑΚΑ 16.30 ΑΕΚ-Καβάλα Καλδίρης-Παφίλης-Παγώνης (Κορασίδης)
  • Βενετόκλειο 17.00 Κολοσσός-Αρκαδικός Πηλοϊδης-Παναγιώτου-Πουρσανίδης Κ (Βιτζηλαίος)
  • Κυριακή 8 Νοεμβρίου
  • ΣΕΦ 12.30 Ολυμπιακός-Λαύριο Μάνος-Γεωργιάδης-Ξενικάκης (Παλάτος)

Δευτέρα 9 Νοεμβρίου

  • ΚΓ Απόλλωνα 18.30 Απόλλων Π.-Παναθηναϊκός Αναστόπουλος Π.-Θεονάς-Μαλαμάς (Θεοδοσόπουλος)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:

Σάββατο 7 Νοεμβρίου

  • Λιβαδειάς 17.00 Λιβαδειά-Δούκας Πουρσανίδης Γ-Κατραχούρας-Συμεωνίδης (Δεσάρτης)
  • Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Δόξα Λευκάδας Σταματόπουλος-Δεσλής-Πιτσίλκας Μ (Ελευθεριάδης)
  • Εσπέρου 17.00 Εθνικός-Φίλιππος Βέρ. Διαμαντής-Κωνσταντινόπουλος-Μπούσιας (Σταύρου)
  • Π. Νικολαϊδης 16.00 Φάρος Κερ.-Μαχητές Δόξα Π. Βαρδάλος-Χαλαμπαλάκης-Μακρής (Άκελ)
  • ΕΑ Πατρών 17.00 Προμηθέας-Ευρώπη Πευκ. Μαγκλογιάννης-Θεοδωρόπουλος-Διμπινούδης (Κωστής)
  • Κύμης «Ν. Μαρίνος» 17.00 Κύμη-Ψυχικό Τζαφλέρης-Τσούνας-Κοντίλης (Σταμάτης)

Τετάρτη 18/11

  • Σ.Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Περιστέρι Σώμος-Ανδρικόπουλος-Μπίκας (Ντάβαρης)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:

Κυριακή 8 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

  • Κλαδισού 11.30 Χανιά-Σπόρτιγκ Κουτσοδήμος-Γεράνιος (Πετράκης)
  • Π. Αλεξιώτισσας 14.00 Έσπερος-Μελίσσια Ντίσιος-Καββαδάς (Κοκορδάτος)
  • Μοσχάτου 14.00 Π. Φάληρο-Αγ. Παρασκευή Καρακωνσταντόπουλος-Δαβιδέλης (Πετρίδης)
  • Αγ. Δημητρίου (Π) 15.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Άρις Καλαμάτας Κιουλάφας-Αντωνίου (Ζώης)
  • Εσπέρου 12.00 Ίκαρος Καλ.-Πανιώνιος Σκαλτσής-Αγρογιάννης (Ευστρατίου)

2ος Όμιλος

  • Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Σέρρες Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης (Βορεάδης)
  • Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολύμπια Λάρ. Κολοκυθάς-Ζαχαριάδης (Βαφείδης)
  • ΕΑΚ Βόλου 13.00 Ολυμπιακός Β.-Γιάννινα Παπαθωμά-Λελούδας (Γκουντέλιας)
  • Κραχτίδη 14.00 Τιτάνες Δράμας-Παναθλητικός Εκιζόγλου-Λαδάς (Λιρίδης)
  • ΔΑΚ Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Απόλλων Καλ. Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Αχταρίδης)
  • Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης Θεσσαλονίκης-Νίκη Βόλου Παπανικολάου-Θεοδωρίδης (Καυχίτσας)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 8 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

  • Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Φιλαθλητικός Πόντας-Μπούκας (Μπουρνάς)
  • Αν. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Παπάγου Σκούτας-Καραβίτης (Μουζάκης Στ.)
  • Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Κορωπί Αναστόπουλος Α.-Νάστος (Θεοδωρόπουλος)
  • 2ο ΓΕΛ Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ιωνικός Νίκ. Παπαφωτίου-Στρέμπας (Αλετρας)
  • Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λιότσος-Καρακάσης (Μπορμπαντωνάκης)
  • Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Προμηθέας Χαλ. Αναστασίου-Καλογερόπουλος Φ. (Τζουβάρας)
  • Β’ Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Εργοτέλης Κυριακόπουλος-Φάκαρος (Παλάτος)
  • Υμηττού 17.00 Αμύντας-Πανιώνιος Τσαρούχα-Σπυρόπουλος Σπ. (Σταματόπουλος)

2ος Όμιλος

  • Ιωνίας Διαβ. 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-Αίολος Αστακού Παργιανόπουλος-Ζαχαρής (Πολυχρονίδης)
  • Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αγρίνιο Φακίτσας-Ξέρας (Τοζακίδης)
  • Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-ΕΑΚ Θεσσαλονίκης Τζίμα-Σιταρίδης (Φωτιάδης)
  • Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΑΕΛ Ευφραιμίδης-Παπαδόπουλος Θ. (Αστρεινίδης)
  • Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Τιτάνες Παλαμά Ελευθεριάδης-Ταρενίδης Κ (Παπαδόπουλος Ν)
  • Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Άργος Ορεστικό Σιμητόπουλος-Τσιρτσιμάλης (Βόντζας)
  • Νεάπολης Λάρ. 17.00 ΓΣΛ 1928-Στρατώνι Λόρτος-Κοϊμτζόγλου (Αγορογιάννης)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, είναι:

Κυριακή 8 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

  • Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Μανδραϊκός Καμήτσος-Ασημακάκη (Πετρόπουλος)
  • Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Γλαύκος Βαλούρδος-Χριστινάκης (Ιπιώτης)
  • Μεσολογγίου 17.00 Χαρίλαος Τρικούπης-Πεντέλη Κανελλόπουλος-Μαγκαφάς (Ρόζης)
  • Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Σπαρτιατικός Καρπάνος-Λαμπίρης (Πετράκης)
  • Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σταθόπουλος-Ζιώγας (Παπαδόπουλος Γ)
  • Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνία Κωνσταντινίδου-Καρανικόλα Αλ. (Τρίγκα)
  • Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ίκαρος Καλλιθέας Ρίζος-Τσιμπούρης (Αθανασίου)

2ος Όμιλος

  • Στρέφη 17.00 Τρίτων-Μαρούσι Ραχιώτης-Ορφανός Ι (Μίχας)
  • Ν. Αλικαρνασσού 17.00 Ηρόδοτος-Ηλυσιακός Δημόπουλος-Ντάνος (Σαϊτάκης)
  • Θήβας 17.00 Κάδμος-Πρωτέας Β. Μπανασάκης-Μαρίγλη (Βασιλείου)
  • ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας Λουκαράκης-Μαυρατζάς (Γολεγού)
  • Κω 16.00 Ιπποκράτης-ΚΑΠ Τσαχάκης-Τσολάκος
  • Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρ.-Σπόρτιγκ Μαραμής-Γιακείμη (Λημνιάτης)
  • Δ. Περιστεράκης 15.00 Παναξιακός-Κύδων Σοφιανόπουλος-Τσακαλογιάννης

3ος Όμιλος

  • ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Εύαθλος Μακ. Θεοδώρου-Γραικός (Μερτζάνης)
  • Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Μακεδονικός Παπαγεωργίου-Κατωτικίδης (Κουσαϊτης)
  • ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αίας Ευόσμου Κέτουλας-Δολγύρας (Μελανίδης)
  • ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Διόσκουροι Κοζάνης Φουτζήλας-Πετανίδου (Μπαταούλα)
  • ΔΑΚ Σιάτιστας 17.00 Σιάτιστα-Αριστοτέλης Φλ. Πιτσίλκας Β.-Καρακώστας (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος

  • Ευμοίρου Ξ. 18.00 Ασπίς Ξ.-Κομοτηνή Δαμίγος-Γαζέτας (Σαλικίδης)
  • Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Γαλάτιστα Τζιοπάνος-Παπαδόπουλος Χ (Σακελαρίου)
  • ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή- Ζέφυρος02 Μελανίδης-Ντόγκας (Γκουρτζελίδης)
  • ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού Καλ.-Γέφυρα Τζιβελεκίδου-Αγραφιώτης (Ανδρίτσος)
  • Ελευθερούπολη 18.00 Ελευθερούπολη-ΒΑΟ Παπαγερίδης-Ντούρας (Μπαγκλατζής)
  • Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Μαραθιώτης-Κουκουλεκίδης (Μήτσιου)
  • ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Ίκαροι Σερρών Κατρακάρης-Μπακάλης (Λαδένης)

Related posts