Latest News

Πρόγραμμα αγώνων Α κατηγορίας ανδρών περ. 2013-2014

1η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013 ΤΕΝΤΑ 19:00  63-51
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:30   44-40
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2013 ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00  44-67
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΣΑΚ Ο ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30  70-49
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2013 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00 40-43
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00   46-69
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2013 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 18:00 51-49
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2013 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30  68-47
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013 ΤΕΝΤΑ 20:00  62-49
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2013 ΤΕΝΤΑ 18:00 49-53
ΡΕΠΟ: ΝΟ ΠΥΛΟΥ
3η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2013 ΤΕΝΤΑ 18:00  70-50
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2013 ΤΕΝΤΑ 20:00 63-47
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00  53-41
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2013 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:30  46-43
19:30
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00  62-42
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ
4η Αγωνιστική
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Π.Σ. ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2013 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 59-66
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013 ΤΕΝΤΑ 18:00  76-72
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2013 ΤΕΝΤΑ 16:00  53-51
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2013 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:30  48-44
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΑΣ ΑΛΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2013 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:30  45-55
ΡΕΠΟ : ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
5η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2013 ΤΕΝΤΑ 16:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2013 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 14:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2013 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
ΡΕΠΟ : ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
6η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2014 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:30
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣ. ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00
ΡΕΠΟ : ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ
7η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 16:00
ΡΕΠΟ : Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
8η Αγωνιστική
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2014 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 18:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2014 ΤΕΝΤΑ 16:00
ΡΕΠΟ : ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ
9η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2014 ΤΕΝΤΑ 16:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 16:00
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 18:00
ΡΕΠΟ : ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ
10η Αγωνιστική
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2013 ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 16:00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:30
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2014 ΤΕΝΤΑ 19:30
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ.
11η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2014 ΤΕΝΤΑ 15:30
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 19:00
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2013 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 16:00
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2013 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2013 ΤΕΝΤΑ 17:30
ΡΕΠΟ : ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
12η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:00
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2014 ΤΕΝΤΑ 19:30
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2013 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΡΕΠΟ : ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ
13η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/3/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3/2014 ΤΕΝΤΑ 19:30
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/3/2014 ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ 19:00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00
ΡΕΠΟ : ΝΟ ΠΥΛΟΥ
14η Αγωνιστική
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 17:30
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3/2014 ΤΕΝΤΑ 15:30
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3/2014 ΤΕΝΤΑ 17:30
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:30
ΡΕΠΟ : ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ
15η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/3/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/3/2014 ΤΕΝΤΑ 16:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/3/2014 ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 19:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:00
ΡΕΠΟ : ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
16η Αγωνιστική  
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/3/2014 ΤΕΝΤΑ 17:30
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/3/2014 ΤΕΝΤΑ 19:30
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/3/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/3/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:30
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/3/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30
ΡΕΠΟ : ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ
17η Αγωνιστική  
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/4/2014 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/4/2014 ΤΕΝΤΑ 19:30
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/4/2013 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/4/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/4/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 19:00
ΡΕΠΟ : ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ
18η Αγωνιστική  
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 16:00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/4/2014 ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4/2014 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΡΕΠΟ : Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
19η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/4/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/4/2014 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/4/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:00
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/4/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 16:00
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/4/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00
ΡΕΠΟ : ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ
20η Αγωνιστική
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/5/2014 ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 15:30
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 3/5/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/5/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/5/2014 ΔΣ ΠΥΛΟΥ 17:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/5/2014 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΡΕΠΟ : ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ
21η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/5/2013 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/5/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 16:30
ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/5/2014 ΔΣ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ 16:30
Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΟ ΠΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/5/2014 ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30
ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/5/2013 ΤΕΝΤΑ 20:00
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ.
22η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ. - ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/5/2014 ΤΕΝΤΑ 18:00
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/5/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠ/ΣΕΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/5/2014 ΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ 18:00
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - Σ.Δ.Υ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/5/2014 ΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 18:00
ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΣΑΚ ΑΤΛΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/5/2013 ΔΣ ΠΥΛΟΥ  18:00
ΡΕΠΟ : ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

Related posts